Gösterilen sonuç sayısı: 19

YAN MENÜYÜ GÖSTER
Ürün Sayısı 44 60 80

BABY BLUE

32,50 

BABY ROSE

32,50 

BOY BLUE

29,90 

Boy Mavi Yazı Folyo Balon

24,90 

Girl Pembe Yazı Folyo Balon

24,90 

GİRL ROSE

29,90 

HELLO GOLD

24,90 

HELLO GÜMÜŞ

24,90 

LOVE İMZA BRONZE

29,90 

LOVE İMZA GOLD

29,90 

LOVE İMZA GÜMÜŞ

29,90 

LOVE İMZA KIRMIZI

29,90 

LOVE İMZA PEMBE

29,90 

One Gold Birleşik Folyo Balon

34,90 

One Gold Folyo Balon

29,90 

One Gümüş Birleşik Folyo Balon

34,90 

One Gümüş Folyo Balon

29,90 

One Rose Birleşik Folyo Balon

34,90 

One Rose Folyo Balon

29,90 

Birleşik & Yazı Folyo Balonlar

Birleşik & yazı folyo balonlar partilerinizde veya kutlamalarınızda vermek istediğiniz bir mesaj varsa bunu iletmenin en şık yollarından birisidir.

Bu folyo balonlar sayesinde dilediğiniz parti için dilediğiniz mesajı harika bir yöntemle verebilirsiniz. Mesela “seni seviyorum” demek isterseniz bu balonları kullanabilirsiniz. Hem özgün hem de şık bir yöntemle sevginizi göstermek hem sizi hem de mesajın alıcısını mutlu edecektir.

Birleşik & Yazı Folyo Balonlar Nedir?

Folyo balonlar, sıradan balonların günümüz ihtişamına ayak uyduramaması sonucu ortaya çıkmış, folyodan üretilen ve kolaylıkla şekillendirilebilen bir balon türüdür.

Sıradan plastik balonlara göre daha dayanıklı, daha göz alıcı, daha şık ve daha dikkat çekicidir.

Birleşik & yazı folyo balonlar ise bu balonların bir yazı veya ufak mesajlar halinde şekillendirilmiş versiyonlarıdır.

Yazı şeklinde üretilen folyo balonlar sayesinde partinize renk katabilir, mesajlarınızı şık bir şekilde verebilirsiniz.

Birleşik & Yazı Folyo Balonların Türleri

Temelde birleşik & yazı folyo balonlar folyo balonların bir türüdür. Folyo balonlar kategorize edilirken genellikle temsil ettiği simgelerden faydalanılır.

Sizlere daha iyi bir hizmet sunabilmek adına birleşik ve yazılı folyo balonları da kendi içinde sınıflandırdık.

İsminden de belli olduğu gibi birleşik folyo balonlar ve yazı folyo balonlar şeklinde kategorize etmemiz sayesinde sitemiz üzerinde alışveriş yaparken sizlere daha iyi bir hizmet deneyimi sunuyoruz.

Bu iki folyo balon türünün özellikleri şu şekildedir;

  • Birleşik folyo balon: Bu türdeki balonlarımız genellikle daha kısa kelimeleri içerir ve içerisinde bulundurduğu harfler birbiriyle birleşiktir. Genellikle yeni doğan kutlamalarında, doğum günü kutlamalarında ve düğünlerde kullanılır.
  • Yazı folyo balon: Bu türdeki balonlarımız ise daha uzun mesajlar vermek için kullanılmaktadır. Bu folyo balonlarda mesajın içeriğindeki harfler birbirlerine yapışık değillerdir. Bu durum daha uzun kelimeler hatta cümleler kurabilmenizi sağları. Bu tür folyo balonlar genellikle evlenme tekliflerinde ve doğum günlerinde kullanılır.

Sizlerde partilerinizdeki süslerinizi yazılarla geliştirmek istiyorsanız bu kategorideki ürünlerimizi inceleyebilir, mesajlarınızı daha görkemli şekilde verebilirsiniz.

Real Party Store’da Birleşik & Yazı Folyo Balon Standartlarımız

Sektöründe önder firmalardan birisi olan ve kendini her geçen gün daha ileriye taşıyan Real Party Store olarak her ürünümüzde olduğu gibi birleşik & yazı folyo balonlar kategorimizdeki ürünlerimizi de en kaliteli ürünlerden seçiyoruz.

Birleşik & Yazı Folyo Balonlar ve Hizmet Kalitemiz

Birleşik & yazı folyo balonlar kategorimizi sizlere ulaştırırken bütün standartlarımızı uyguladık.

Hizmet kalitemizin bizlere mutlu müşteriler sağlaması açısından çok büyük avantajlar sağlayacağını biliyoruz. Bu yüzden sizlere verdiğimiz hizmetin kalitesinden asla yetinmiyor, hizmet kalitemizi her gün daha ileriye taşımaya gayret gösteriyoruz.

Online alışverişleriniz sürecinde güvende kalabilmeniz için sitemizin güvenliğini 256 Bit SSL sertifikasıyla güçlendirdik.