Gösterilen sonuç sayısı: 29

YAN MENÜYÜ GÖSTER
Ürün Sayısı 44 60 80

1 RAKAM ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

1 RAKAM ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

AT ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

AT ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

AYAK ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

AYAK ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

AYICIK ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

AYICIK ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

Bebek Çubuk Süs Mavi

22,90 

Bebek Çubuk Süs Pembe

22,90 

BİBERON ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

BİBERON ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

DAMAT ÇUBUK SÜS

22,90 

FİL ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

FİL ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

GELİN ÇUBUK SÜS

22,90 

HOROZ ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

HOROZ ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

KALPLİ AYI ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

KALPLİ AYI ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

KAPLUMBAĞA ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

KAPLUMBAĞA ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

PRENS TAÇ ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

PRENSES TAÇ ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

PUSET ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

PUSET ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

TAÇ ÇUBUK SÜS MAVİ

22,90 

TAÇ ÇUBUK SÜS PEMBE

22,90 

YÜZÜK ÇUBUK SÜS

22,90 

Çubuklu Balonlar

Çubuklu balonlar taşıma kolaylıkları ve ayakları sayesinde dik durabilmeleri sayesinde diğer folyo balonlardan ayrılan ürünlerdir.

Çubuklu Folyo Balonlar Nedir?

Fark ettiniz mi, balon kullanımı günümüzde ne kadar değişti. Eski plastik balonların günümüzde kullanımı o kadar azaldı ki neredeyse hayatımızdan çıkmak üzereler. Her geçen gün gözümüze daha demode ve çirkin gözükmeye başlayan bu balonların yerini ise folyo balonlar alıyor. Folyo balonlar renkleri, üretim malzemelerinden gelen parlaklıkları ve daha kolay şekillenmesiyle popülerliğini her geçen gün artırmakta.

Sitemizde satılan çubuklu balonlar ise bu folyo balonların bir çubukla birleştirilerek hem taşıma kolaylığı hem de dik durabilmesi sağlanan modelleridir.

Sitemiz üzerinden dilediğiniz çeşitte seçebileceğiniz çubuklu balonlar sayesinde partilerinizin görsel kalitesini artırabilir, eğlencesini katlayabilirsiniz.

Çubuklu Balonların Türleri

Günümüzde seri üretimin oldukça kolaylaşması folyo balon sektörünün de hızla gelişmesini ve büyümesini sağladı. Yakın zamana kadar en temel çeşitte folyo balonları bulmak bile zorken günümüzde artık her parti için özel balonlar, farklı çeşitlerde, renklerde, modellerde sayısız folyo balon bulmak oldukça kolay.

İnternet alışverişleri yaptığınız anları düşünün, binlerce ürünün arasında kaybolmak, farklı ürünlere sırf çok aşağılara indiğiniz için geçememek ve bunun gibi onlarca sorun hepimiz için fazlasıyla sinir bozucudur. Bu yüzden binlerce folyo balonlarımızı sizlere sunarken farklı kategorilere ayırdık.
Çubuklu balonlar da bu kategoriden sadece birisi.

Bu kategorimizin içerisinde rakamlı balonları, ayıcıklı balonları, biberonlu balonları, Bebek, gelin, damat şeklinde balonları, hatta puset ve kaplumbağa şeklindeki balonları bile bulabilirsiniz. Tabi kategorinin adında da belirttiğimiz gibi hepsi çubuklu.

Real Party Store’da Çubuklu Balonların Kalite ve Standartları

10 yıllık ithalat deneyimimizi, bu sektöre olan heyecanımızla birleştiriyoruz ve sizlere dünya standartlarındaki folyo balonlarını sunuyoruz.
Ürün çeşitliliği ve kalitesi bizler için en önemli noktalardan bir tanesi. Bu yüzden sizlere en kaliteli ürünleri ulaştırabilmek için çok çalışıyoruz.
Sadece en kaliteli ürünleri seçiyor, kalitesinden emin olmadığımız hiçbir ürünü sizlere sunmuyoruz.

Sektörümüzde ilerlemenin mutlu müşterilere sahip olmaktan geçtiğinin farkındayız. Bu yüzden sizlere en kaliteli çubuklu balonlar ile birlikte kaliteli hizmet de sunuyoruz.

Çubuklu Balonlar ve Hizmet Kalitemiz

Real Party Store’un prensiplerimizden birisi olan hizmet kalitesini her zaman en ileriye taşımaya ve sizlere layık bir hizmet vermeye çaba gösteriyoruz.
Sadece İSTOÇ Ticaret Merkezinde bulunan Real Party Store mağazamızda değil online mağazamız olan web sitemizde de yüksek hizmet standartlarını uyguluyoruz.

İnternet sitemizi çevrimiçi bir mağaza haline getirmemiz ürünlerimizi Türkiye’nin her yerine ulaştırma imkanı sağladı. Ayrıca sitemizden yapılacak alışverişlerde gönderim ücreti almıyoruz. Web sitemiz 256 Bit SSL sertifikasına sahip güvenli bir online alışveriş sitesidir. Sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alışverişlerinizi yapabilir, bu süreçte güvende kalabilirsiniz.
Çubuklu balonlar ve diğer ürünlerimiz hakkında aklınızda sorular varsa iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşabilirsiniz.