Kalp Folyo Balon

Kalp folyo balon ürünlerimizi kullanarak sevginizi göstermenin farklı yollarını keşfedebilirsiniz.

Kalp Folyo Balon Nedir?

Çoğunlukla folyo balonların şeklini sevgi göstergesi olarak kabul edilen simgesel kalp sembolü şeklinde üretilmiş haline kalp folyo balon denilir.

Folyo balonlar ise standart balonlara göre daha göz alıcı, parlak ve dikkat çekiciliğiyle öne çıkan bir balon çeşididir.

Folyo balonlar çok daha dayanıklı olmasından da dolayı günümüzde sıkça tercih edilir ve partilerde kullanılır.

Siz de kalp şeklinde olan folyo balonlarımızı alabilir, sevginizi farklı şekillerde gösterebilirsiniz.

Kalp Folyo Balon Türleri

Diğer folyo balon türlerinde olduğu gibi kalp folyo balon türündeki ürünlerimizi de boyutlarına göre alt başlıklarda ayrıştırdık. Bu sayede dilediğiniz boyda kalp folyo balonunu kolaylıkla bulabilirsiniz.

Bu çeşitler şu şekildedir;

• 10″ Kalp Folyo Balon
• 18″ Kalp Folyo Balon
• 18″ Makaron Kalp Folyo Balon
• 18″ Mat Kalp Folyo Balon
• 24″ Kalp Folyo Balon
• 32″ Kalp Folyo Balon
• 36″ Kalp Folyo Balon
• 5″ Kalp Folyo Balon

Dilediğiniz renkte, boyda ve desende kalp folyo balonunuzu seçebilir, sevdiklerinize sevginizi daha gösterişli bir şekilde gösterebilirsiniz.

Real Party Store’da Kalp Folyo Balon Standartlarımız

Real Party Store olarak tecrübelerimizi sizlere aktarmaktan mutluluk duyuyoruz. Bünyemizde sadece kalitesinden emin olduğumuz ürünleri bulunduruyoruz.

Ürün yelpazemize her gün yeni ürünler eklerken kalitelerini büyük bir titizlikle kontrol ediyoruz.

Kalp folyo balon ürünlerimizde de bu standartlarımızı asla göz ardı etmiyoruz.

21. Yüz yılın bizlere sağladığı her türlü imkanı siz değerli müşterilerimize hizmet ve ürün kalitesi olarak yansıtıyoruz.

Kalp Folyo Balon ve Hizmet Kalitemiz

Real Party Store ailesi olarak hizmet kalitemizi en üst seviyeye çıkartmanın şirketimiz üzerinde oluşturacağı olumlu etkiyi biliyoruz. Bu yüzden online mağazamız dahil tüm mağazalarımızda sizlere en iyi hizmetleri vermek için çabalıyoruz.

İnternet çağında bulunduğumuz bu günlerde, teknolojinin bizlere sunduğu tüm imkanları internet sitemiz üzerinden sizlere aktarıyoruz.
İnternet sitemiz üzerinden ürünlerinizi seçerken iki ürün arasında kalabileceğinizi düşünerek sitemize karşılaştırma özelliği ekledik.

Online mağazamız 256 Bit SSL sertifikasına sahip güvenli bir çevrimiçi mağazadır. Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerinizde banka veya kredi kartı bilgilerinizi koruyor ve sizlere daha güvenli bir alışveriş deneyimi sunuyoruz.

Hizmet kalitesi standartlarımız çerçevesinde yapacağınız alışverişlerde ödeme kolaylığı sunmak amacıyla çalıştığınız bankaya bağlı olarak 9 taksite kadar böldürme imkanı sunuyoruz. Taksit seçeneklerimizden İSTOÇ Ticaret Merkezi’nde bulunan mağazamızdan yapacağınız alışverişlerde de faydalanabilirsiniz.

Kalp folyo balon türlerimiz başta olmak üzere tüm ürünlerimiz ve hizmet ekibimizle sizlere en iyi alışveriş deneyimini sunmayı amaçlıyoruz.
Bu kapsamda bizlerle ilgili yaşayacağınız herhangi bir sorunda olası hatamızı telafi edebilmemiz için bize ulaşmanızı rica ediyoruz.

38 sonuçtan 1-12 arası gösteriliyor

YAN MENÜYÜ GÖSTER
Ürün Sayısı 9 24 36